Odwiedza nas 176 gości oraz 0 użytkowników.

Cechy

Wsparcie

Oferujemy pomoc techniczną dostępną w godzinach 8-16

Elastyczność

Oferujemy wiele sposobów płatności oraz dostawy zamówienia, by jak najbardziej ułatwić Tobie zakup.

Szukaj w sklepie

Jesteśmy firmą zajmującą się montażem instalacji gazowych w prawie wszystkich znanych markach samochodów. W dobie drożejącej benzyny montaż instalacji gazowej jest najrozsądniejszym rozwiązaniem, z naszą pomocą oszczędzisz czas i pieniądze. Dbając o dobro każdego klienta wykonujemy usługi montażu na bardzo korzystnych warunkach dodatkowo nasz personel zapewni sprawną, szybką i fachową obsługę.

Od lat zajmujemy się instalacjami gazowymi do samochodów osobowych, posiadamy niezbędne certyfikaty i uprawnienia do przeprowadzania montażu instalacji gazowych oraz wykwalifikowany personel, który doradzi, podpowie i pomoże znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie pod względem funkcjonalnym jak również finansowym.

Jako doświadczona firma dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony, z jakości wykonania naszych usług. Dbamy nie tyko o zadowolenie klienta, ale również o jego bezpieczeństwo, przeprowadzamy kompleksową diagnostykę oraz dokonujemy przeglądów instalacji gazowych.

Mając świadomość ciągłych zmian i postępowi technicznemu na rynku instalacji gazowych stale doskonalimy swoją wiedzę i podnosimy kwalifikację, aby sprostać świadczeniu usług na wysokim poziomie. Każda zamontowana w naszej firmie instalacja gazowa objęta jest gwarancją, zapewniamy także obsługę serwisową oraz pogwarancyjną.

Szybka dostawa

Gwarantujemy bardzo szybki termin realizacji

zamówień oraz niskie koszty wysyłek!
 

 

IconZamówienia przyjmujemy
8-16
Icon Ekspresowe
czasy dostaw
Icon Szeroki wybór
towaru
Icon Gwarancja
najwyższej jakości